Середа 26 січня 2022

Телефонуйте, ми працюємо БЕЗ ВИХІДНИХ:

+38 (067) 447 47 52

+38 (099) 337 37 52

з 800 до 2000

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ми будуємо інтер'єри для Вашого комфорту
Індивідуальний підхід до виконання робіт.
Основа нашого успіху - найвища якість та помірні ціни
Замовлення будь-якої складності
Будівництво. Ремонт. Оздоблення.
Сервіс, помножений на щирість
Гарантія на виконані роботи до 5 років

Фундамент - основа будинку


Фундамент є основою будинку і однією з найбільш значимих несучих конструкцій. Роль, що має фундамент будинку, дійсно складно оцінити, адже саме на нього зводяться всі навантаження від конструкцій будівлі (стін, міжповерхових перекриттів, покрівлі й т.д.) Саме тому якості фундаменту приділяється величезне значення, оскільки від цього фактора напряму залежить надійність, безпека й довговічність будинку або котеджу

Є досить багато типів конструкцій, які використовуються як фундамент. Як ми вже говорили, основним завданням цього несучого елемента є передача навантажень від вузлів будинку на ґрунт, і навантаження ці можуть бути різними (у першу чергу вони залежать від маси будівлі, матеріалу, з якого ведеться будівництво, поверховості будинку та інших факторів).

Саме від ступеню таких навантажень і буде залежати вибір різновиду фундаменту. Крім того, вибираючи ту або іншу конструкцію основи, необхідно враховувати також і тип ґрунтів, на яких ведеться будівництво. Якщо ж на ділянці спостерігаються сезонні зміщення ґрунту, то в цьому випадку, швидше за все, знадобиться закладання суцільної основи, що буде мати можливість рухатися разом із грунтом.

 

Також пропонуємо до уваги: