Субота 23 жовтня 2021

Телефонуйте, ми працюємо БЕЗ ВИХІДНИХ:

+38 (067) 447 47 52

+38 (099) 337 37 52

з 800 до 2000

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ми будуємо інтер'єри для Вашого комфорту
Індивідуальний підхід до виконання робіт.
Основа нашого успіху - найвища якість та помірні ціни
Замовлення будь-якої складності
Будівництво. Ремонт. Оздоблення.
Сервіс, помножений на щирість
Гарантія на виконані роботи до 5 років

Гіпсокартон - універсальний матеріал для будівництва


Складно знайти такий матеріал для будівництва й ремонту, який би зрівнявся за своєю популярністю з добре відомим усім нам гіпсокартоном. Сьогодні цей мультифункціональний і справді універсальний матеріал використовується для різноманітних цілей: для виготовлення та монтажу міжкімнатних перегородок, обшивання стін, підлог, монтажу оригінальних багаторівневих стель та багато іншого. Також популярна сьогодні внутрішня обробка будинку гіпсокартоном, що дозволяє створювати незвичні об'ємні конструкції, які здатні стати родзинкою дизайну кожного приміщення

Цей матеріал, ще іноді називаною сухою гіпсовою штукатуркою, являє собою лист певного розміру, що має багатошарову конструкцію: сюди входить два шари спеціального будівельного картону високої щільності, а також прошарок із затверділого гіпсового тесту (нерідко в цю суміш також додаються спеціальні наповнювачі, що підвищують механічні властивості гіпсокартону, приміром, його міцність).


Найчастіше використовують листи, що мають стандартну ширину 1200 мм. У будівництві та оздобленні використовуються два основних різновиди гіпсокартону - звичайний та вологостійкий.


Крім багатофункціональності що переваг у цього матеріалу чимало. Зокрема, однією з переваг є те, що він дуже легко піддається практично всім видам механічної обробки: листи гіпсокартону ( ЛГК ) без особливих проблем ріжуться та свердляться, що значно полегшує хід ремонту оселі.

Увагу також варто звернути на екологічність, а також досить доступну вартість матеріалу: наприклад, міжкімнатні перегородки або стіни, виконані з гіпсокартону або гіпсоволокнистих плит (один із сучасних різновидів, що мають широке поширення, матеріалу із підвищеною міцністю та стійкістю до механічних впливів) стануть найдешевшим практичним рішенням для зонування приміщень, особливо в тих випадках, коли бюджет ремонтних робіт обмежений

 

Також пропонуємо до уваги: