Середа 26 січня 2022

Телефонуйте, ми працюємо БЕЗ ВИХІДНИХ:

+38 (067) 447 47 52

+38 (099) 337 37 52

з 800 до 2000

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ми будуємо інтер'єри для Вашого комфорту
Індивідуальний підхід до виконання робіт.
Основа нашого успіху - найвища якість та помірні ціни
Замовлення будь-якої складності
Будівництво. Ремонт. Оздоблення.
Сервіс, помножений на щирість
Гарантія на виконані роботи до 5 років

Комунікації на дачі


Складно назвати дачу впорядкованою територією, якщо до будинку не підведені комунікації. Навіть дача, проектування та будівництво якої коштувало дешево, ніколи не зможе стати повноцінним місцем для відпочинку, якщо умови проживання тут не будуть наближені до міських.

Під комунікаціями дачі мають на увазі проведення й монтаж електрики, каналізації, водопроводу й газу, якщо це необхідно. Кожний із цих етапів можна розбити ще на окремі складові. Так, проведення електрики починається з оформлення дозволів у потрібних інстанціях. Потім здійснюється монтаж проводки, установлюються автомати й перевіряється результат роботи.
Для підведення каналізації будуть потрібні ємності й труби, а також здійснення необхідних розрахунків і креслень. Дешевшим варіантом може вважатися установка насосної станції, коли вода перекачується, наприклад, зі ставка, та встановлення біотуалету. В інших випадках каналізація нічим не відрізняється від тієї, що є в міських будинках

Для підведення водопроводу знадобляться дозволи, розробка проектної документації, закупівля труб, ємностей, насосів, фільтрів та ін., а також монтаж бойлера

Для того ж, щоб користуватись газом, необхідно одержати дозволи, придбати встаткування й оплатити роботу майстрів газової служби.


Комунікації повинні бути надійними та справними, тому самодіяльність у таких питаннях ні до чого.


Найкраще звернутися в будівельну фірму, фахівці якої швидко вирішать всі питання. 

 

Також пропонуємо до уваги: