Субота 23 жовтня 2021

Телефонуйте, ми працюємо БЕЗ ВИХІДНИХ:

+38 (067) 447 47 52

+38 (099) 337 37 52

з 800 до 2000

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ми будуємо інтер'єри для Вашого комфорту
Індивідуальний підхід до виконання робіт.
Основа нашого успіху - найвища якість та помірні ціни
Замовлення будь-якої складності
Будівництво. Ремонт. Оздоблення.
Сервіс, помножений на щирість
Гарантія на виконані роботи до 5 років

Панелі для стін


Внутрішнє оздоблення стін будинку або заміського котеджу різними видами панелей для стін є одним з найбільш популярних сьогодні способів створення оригінального і практичного дизайну інтер'єру. Панелі з натуральних і синтетичних матеріалів прийшли на зміну традиційним видам оздоблення (шпалерам та декоративному фарбуванню стін) не дуже давно, однак уже сьогодні їх обирають як матеріали для ремонту всі частіше.

Особою любов'ю користуються екологічні панелі для стін з натурального дерева: сьогодні вони представлені в досить різноманітному асортименті практично в будь-якому будівельному гіпермаркеті та каталогах продукції компаній, будівельних і оздоблювальних матеріалів, що спеціалізуються на виробництві з деревини

Крім того, існує можливість індивідуального виготовлення. Виготовляють такий матеріал із різних порід дерева, приміром, популярні дубові, кленові панелі, а також панелі, що виготовлені із хвойних й екзотичних порід дерева (мербау, палісандр та ін.).

Якщо ж необхідний дешевший варіант внутрішнього декору, свій вибір можна зупинити на стінових панелях, виготовлених на основі ДСП або МДФ-профілю (екологічні деревні плити, що виготовляють шляхом пресування деревної стружки або тріски під високим тиском і при високій температурі).

Подібні оздоблювальні матеріали стануть відмінною альтернативою вагонці з масиву цільної деревини, однак тут варто пам'ятати, що деревні плити найчастіше мають недостатньо високі показники вологостійкості, тому обшивати ними стіни в приміщеннях, у яких постійно підтримується високий рівень вологості, не варто.

Що ж стосується панелей для стін із ПВХ (полівінілхлориду), то вони були й залишаються найбільш недорогим і практичним способом оздоблення приміщень - пластикову вагонку досить часто можна побачити в офісних приміщеннях, салонах, дачних будинках. Що стосується внутрішнього оздоблення житлових приватних будинків і міських квартир, то тут подібні облицювальні матеріали використовуються сьогодні усе рідше.

 

Також пропонуємо до уваги: