Субота 23 жовтня 2021

Телефонуйте, ми працюємо БЕЗ ВИХІДНИХ:

+38 (067) 447 47 52

+38 (099) 337 37 52

з 800 до 2000

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ми будуємо інтер'єри для Вашого комфорту
Індивідуальний підхід до виконання робіт.
Основа нашого успіху - найвища якість та помірні ціни
Замовлення будь-якої складності
Будівництво. Ремонт. Оздоблення.
Сервіс, помножений на щирість
Гарантія на виконані роботи до 5 років

Підбір будматеріалів


Наші проекти:


 


Якісні будматеріали від відомих виробників - запорука довговічності ремонту.

Наша компанія «Комфо-ДОМ» зарекомендувала себе як команда досвідчених фахівців, які використовують сучасні, надійні й безпечні матеріали, випробувані в процесі робіт з ремонту квартир

Для закупівлі будматеріалів ми працюємо тільки з перевіреними роками постачальниками. Результат наших робіт багато в чому залежить від якості будівельно-оздоблювальних матеріалів


Не випробовуйте свою вдачу при покупці будматеріалів на ринку, адже кожен третій мішок на жаль є контрафактним. Заощадивши 3-5 грн. ви ризикуєте придбати неякісний будматеріал. 


Час - гроші, говорить мудра приказка. Не витрачайте свій час у пошуках будматеріал по всьому ринку. Ми привеземо вам усе від цвяха до мішка. 

Замовивши, цей же матеріал у нашій організації ви одержуєте:

   помірну ціну;
   швидку доставку (до 2-х годин від одержання замовлення);
   гарантію якості на все будматеріали;
   економію свого часу.

Співробітники компанії «Комфо-ДОМ» неодноразово випробували з відмінними результатами й тому рекомендують продукцію наступних фірм:

Німецький виробник Knauf 
Knauf - німецький стандарт. Один з найбільших світових виробників будматеріалів, що сполучає німецьку скрупульозність і глобальний масштаб активності. З 1993 року компанія Knauf почала засновувати виробничі підприємства в країнах СНД, які виробляють будівельну продукцію в різноманітному асортименті за тими ж прогресивними технологіями і найвищими стандартам, що й у Німеччині. 
Rockwool - якісні утеплювачі 
Rockwool - український виробник утеплювачів для стін, перекриттів, підлог, дверей, труб і т.д. При використанні мінеральної вати від Rockwool для ремонту квартир, у тому числі екстра-класу, замовники компанії «Комфо-ДОМ» завжди залишаються задоволені, оскільки вона відрізняється такими важливими характеристиками, як екологічна ефективність (сприяє економії енергії на опалення), пожежна безпека (зроблена з каменю й не горить), акустична комфортність (не пропускає звуки).

 Vetonit - фінські суміші для вирівнювання підлоги 

Vetonit - фінський виробник сухих сумішей для вирівнювання підлоги. Наші майстри переконалися, що фінішна шпаклівка Vetonit ідеально підходить для ремонту квартирТакож пропонуємо до уваги: