Середа 26 січня 2022

Телефонуйте, ми працюємо БЕЗ ВИХІДНИХ:

+38 (067) 447 47 52

+38 (099) 337 37 52

з 800 до 2000

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ми будуємо інтер'єри для Вашого комфорту
Індивідуальний підхід до виконання робіт.
Основа нашого успіху - найвища якість та помірні ціни
Замовлення будь-якої складності
Будівництво. Ремонт. Оздоблення.
Сервіс, помножений на щирість
Гарантія на виконані роботи до 5 років

Ремонт квартири коштуватиме дешево, якщо виконати його власноруч


Коли починають дратувати кольори стін або набридає малюнок на шпалерах розумієш, що потрібно робити косметичний ремонт  .Такий вид ремонту дозволяє освіжити домашню обстановку. При цьому косметичний ремонт вважається найлегшим.

Сучасний ринок пропонує великий вибір будівельних матеріалів. За допомогою шпалер, фарб, оздоблювальної плитки, покриттів підлоги дуже просто створити у своїй квартирі унікальний і сучасний інтер'єр. Якщо дешево купувати оздоблювальні матеріали, то й ремонт квартири обійдеться дешево.

За короткий строк, від декількох днів до кількох місяців, можна привести свій будинок або офіс до ладу з мінімальними витратами. При виконанні косметичного ремонту можна досягти таких же результатів, як і при євроремонті. Необхідно правильно виконати проектування інтер'єру, врахувати всі тонкощі дизайнерської справи, підібрати необхідні матеріали й виконати роботи акуратно.

Кардинально змінити внутрішній вид квартири цілком можливо. У цьому допоможуть: встановлення нових дверей і вікон, розчищення, шпаклювання і фарбування стель й стін, монтаж нової сантехніки на кухні і в ванній кімнаті. Використовуючи розмаїття шпалер, можна створити надзвичайно гарний і затишний домашній куточок або строгий робочий кабінет

Якщо займатися ремонтом не професійно, то витрати можуть значно зрости. Причиною може стати незнання технологій виконання роботи й правил використання матеріалів. Щоб уникнути неприємностей, бажано замовити проект і завжди користуватися послугами фахівців. Їх головна перевага у використанні нових технологій і матеріалів, а також у багатому досвіді

 

Також пропонуємо до уваги: