Субота 23 жовтня 2021

Телефонуйте, ми працюємо БЕЗ ВИХІДНИХ:

+38 (067) 447 47 52

+38 (099) 337 37 52

з 800 до 2000

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ми будуємо інтер'єри для Вашого комфорту
Індивідуальний підхід до виконання робіт.
Основа нашого успіху - найвища якість та помірні ціни
Замовлення будь-якої складності
Будівництво. Ремонт. Оздоблення.
Сервіс, помножений на щирість
Гарантія на виконані роботи до 5 років

Ремонт стелі в ванній кімнаті


Слід бути максимально уважним та акуратним при ремонті стелі у ванною. Ванна кімната - єдине приміщення у всій квартирі з високою вологістю. Черех цю причину питання про вибір покриття для майбутньої стелі є дуже важливим.

На сьогоднішній день існують види покриття, призначені для приміщень із високою вологістю. Найекономічніший і простий варіант - фарбування стелі. Термін служби нанесеного покриття може досягати більш десяти років

Правда, пофарбована стеля має свій мінус: у випадку протікання, її необхідно фарбувати заново. Фахівці нашої фірми рекомендують вибирати для такої справи тільки сучасні види покриття: натяжні або підвісні стелі, пластикові екологічні панелі. Однозначно не підійдуть для ремонту у ванній кімнаті шпалери або стелі, що зроблені з гіпсокартону без гідроізоляції.


Ремонт стелі у ванній кімнаті повинен виконуватись якісно, щоб не пропустити вологу.


Тому, найкращим рішенням є використання своєрідних вологостійких плит. Своїм зовнішнім виглядом вони сильно нагадують звичайну керамічну плитку. Зовнішня сторона плити покривається спеціальною латексною фарбою. Вони міцні й надійні. Наприклад, якщо ви будете залиті сусідами вище, то плити не викривляться в результаті впливу води. 

Сучасні рейкові стелі з алюмінію - ідеальний варіант для ванної кімнати. Така стеля згодом не буде покриватися іржею, не буде деформуватись і вбирати зайву вологу. Краще обирати перфоровані рейки. Вони сприяють додатковій вентиляції приміщення, і протистоять появі конденсату. Є ще один гарний варіант для установки стелі у ванній кімнаті - пластикова панель. Вона легко встановлюється, не боїться води, а її головна перевага – дешевизна.

Для ремонту стелі у ванній кімнаті потрібна гранична акуратність. Таку роботу краще замовити професіоналам

 

Також пропонуємо до уваги: